Leśne Skrzaty - Miejskie Przedszkole nr 13 w Zielnej Górze

16.03.2020

W związku z zamknięciem przedszkola w sprawach pilnych prosimy o kontakt e-mailowy: mp13zgora@wp.pl

NAUCZANIE ZDALNE
25.03.2020

Szanowni Rodzice, wszyscy znaleźliśmy się w wyjątkowej sytuacji. Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w placówkach oświatowych wymaga od nas poszukiwania nowych rozwiązań. Chcemy pomagać Wam w codziennej opiece nad dziećmi i nadal wspierać je w rozwoju poprzez udostępnianie ciekawych materiałów związanych z realizacją podstawy programowej. Nauczycielki poszczególnych grup będą się z Państwem kontaktować elektronicznie i przesyłać propozycje zajęć, ćwiczeń oraz innych aktywności. Zachęcamy do skorzystania.

Tym z Państwa, którzy nie śledzą na bieżąco na stronie przedszkola naszych aktualności proponujemy powrót do tych sprzed kilku dni: PROPOZYCJE ZABAW I ZAJĘĆ DLA DZIECI oraz JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI O KORONAWIRUSIE?

Życzymy Państwu, Waszym Dzieciom i Bliskim zdrowia i wytrwałości!

PRZEDSZKOLE NADAL NIECZYNNE
23.03.2020

Informujemy, że zajęcia dydaktyczno-wychowawcze są zawieszone do Świąt Wielkanocnych.

POLSKIE RADIO DZIECIOM
22.03.2020

Zachęcamy do wejścia na stronę Polskie Radio Dzieciom, które rano budzi, potem bawi i uczy, a wieczorem pomaga zasnąć. W ofercie m.in.: "Warsztat małego artysty", "Muzyczne podróże", "Rytmika", "Od słowa do słowa", "Mali naukowcy", kołysanki do snu czy nauka języków obcych. Ciekawe audycje znajdziecie Państwo pod adresem: http://www.polskieradio.pl/18

PROPOZYCJE ZABAW I ZAJĘĆ DLA DZIECI
19.03.2020

Drodzy Rodzice, nauczycielki naszego przedszkola przygotowały bazę stron internetowych, z których możecie czerpać inspiracje, jak ciekawie spędzać czas z dziećmi w domu. W bazie zawarte są materiały do różnych rodzajów aktywności. Wiemy, że potraficie zaproponować dzieciom atrakcyjne formy zabaw i zajęć, jednak w miarę upływu czasu, pomysły mogą się wyczerpywać. Zachęcamy do zapoznania się ze zgromadzonymi materiałami. [P O B I E R Z]

Dodatkowo proponujemy 15-minutowe zajęcia dla przedszkolaków (codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 10.00), które znajdziecie pod adresem:

Nastepna strona

©2013-2020 "Leśne Skrzaty" - Miejskie Przedszkole nr 13 w Zielonej Górze. Wszelkie prawa zastrzeżone.